top of page

Naturalist Hakkında 

Naturalist Mühendislik, Mekanik tesisat sektörün de  mühendisliki eğitim,  sektörde uzun yılların getirmiş olduğu saha ve proje deneyimlerini siz çalışma partnerlerimize daha iyi aktarmak amacıyla İstanbul’da kuruldu.

Naturalist Mühendislik mekanik tesisat alanında; tasarım ve proje, taahhüt, danışmanlık, periyodik bakım ve malzeme temin tedariği hizmetlerini vermektedir. 

Her projeyi ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Naturalist Mühendislik, hep daha iyiye odaklanmaktadır.   Bir Mühendislik firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız, Mekanik Tesisat Alanında ortaya koyduğu yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir. Firmamız sektördeki yüksek pirestije sahip olan ve üstün nitelikli ürünleri kullanarak siz değerli çalışma ortaklarımıza hizmet sağlamaktadır.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve yeniliklerin, çağın, teknolojinin gerekliliklerine göre çözümler geliştiren Naturalist Mühendislik; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Firmamızın en çok önem verdiği temel prensiplerin başında karşılıklı güven, saygı ve şeffaflık gelmektedir. Hedefimiz sektördeki konumumuzu üst seviyelere taşımak, yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmaktır.

bottom of page